تفاوت آداپتور با شارژر

تفاوت بین شارژر و آداپتور

تفاوت بین شارژر و آداپتور

 

1. شارژر چیست؟
شارژرها – لوازم جانبی برقی ، معمولاً به یک منبع تغذیه تبدیل شده به تجهیزات ولتاژ پایین DC تبدیل می شود. شارژر به طور گسترده در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، به خصوص در زمینه های زندگی به طور گسترده در تلفن های همراه ، دوربین ها و وسایل رایج استفاده می شود.

دستگاه نیمه هادی الکترونیکی شارژر با استفاده از ولتاژ و فرکانس ثابت جریان متناوب ، به یک دستگاه مبدل DC استاتیک تبدیل می شود. به منظور بهره برداری از منبع تغذیه یا باتری پشتیبان باتری به مناسبت برق ، شارژر چشم انداز کاربرد گسترده ای دارد.

2. آداپتور برق چیست؟
آداپتور برق دستگاههای الکترونیکی قابل حمل كوچك و تجهیزات تبدیل انرژی الکترونیکی و الکترونیکی است كه معمولاً توسط مدار پوسته ، ترانسفورماتور و یکسو كننده ، خروجی آن را می توان به خروجی AC و نوع خروجی DC تقسیم كرد. اتصال مطبوعات را می توان در دیواره دیواری و دسک تاپ وارد کرد. به طور گسترده در تلفن بی سیم ، کنسول بازی ، تکرار زبان ، واکمن ، کامپیوترهای نوت بوک ، تلفن های همراه و سایر دستگاه ها استفاده می شود.

 

 

3. تفاوت بین شارژر لپت تاپ و آداپتور ؟
شارژر ها بر خلاف آداپتور ها دارای قطع کن هستند که وقتی باطری کامل شارژر میشود از طریق شارژر دیگر به باطری برقی وارد نمیشود تا باطری آسیب نبیند .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و خرید میتوانید با ما در تماس باشید

02166747029

سایت فروش آداپتور

بدون برچسب

پست های مرتبط

ثبت نظر

بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp  بر روی کادر زیر ضربه بزنید